הרבלייף ישראל משיקה לראשונה ספר מתכונים בריאים

0
1044
הרבלייף ישראל משיקה לראשונה ספר מתכונים בריאים
צילום: אסף לוי

הנהלת חברת הרבלייף ישראל, בראשות רון פורת מנכ"ל החברה, המקדמת אורח חיים בריא ופעיל, השיקו בחמישי האחרון (12.11)  לראשונה בישראל ספר מתכונים בשילוב מוצרי הרבלייף, תחת השם: "מבשלים דרך חיים" אשר יוצע לקהל הרחב החל מהשבוע הקרוב.

 

מדובר בספר שהוא אוסף מתכוני בריאות  שפותחו בשיתוף פעולה הדוק עם חברי הרבלייף עצמאיים שתרמו מניסיונם הרב שנים וצוות מומחים מעולם התזונה: הגסטרונומית –  נעמי אבליוביץ',  בליווי מיטל עזר –  תזונאית קלינית ויועצת לחברת הרבלייף.

צילום: אסף לוי

רון פורת מנכ"ל הרבלייף ישראל אמר: "בהרבלייף מאמינים כי אורח  חיים בריא כולל ומקיף ראייה של 360 מעלות ומתוך כך החלטנו להשקיע בספר מתכונים הפותח צוהר אל עולם תוכן שלם, ומדבר לא רק אל חובבי הבריאות המושבעים אלא גם אל האדם הממוצע, שחשוב לו לקיים אורח חיים בריא. הרעיון לאיסוף החומרים וכתיבת הספר עלה מהשטח בעקבות לקוחות שהתעניינו בנושא וביקשו לא רק מוצרי בריאות אלא דרכים יצירתיות לשלב אותם בתזונה היומיומית."

צילום: אסף לוי

עוד מסר פורת: "המתכונים מבוססים על מרכיבים זמינים ונגישים בכל מטבח, ומשלבים את מוצרי הרבלייף במטרה למקסם את הערך התזונתי בכל מנה ולסייע בשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן. כל מנה כוללת את הערכים התזונתיים המדוייקים".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here