חדש בארץ: משקה ויטמינים של המותג TOPSHAPE נחת לראשונה בישראל בשלושה טעמים: תפוח, תפוז ולימון ליים

0
743
צילום: גאיה פלד

גם טעים וגם בריא – בבקבוק אחד:

מכיל רק 19 קלוריות ל-100 מ"ל!!!

 

חברת "22 קרבון 22 Carbon  ", מבית אירני סחר, המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי מזון פרימיום בריאים,  משיקה לראשונה בישראל את משקה הויטמינים TOPSHAPE אשר מלא  בויטמינים מזינים לגוף.

 

משקה הויטמינים גם טעים וגם בריא, מכיל רק 19 קלוריות ל-100 מ"ל ומגיע בשלושה טעמים שונים: תפוח, תפוז ולימון-ליים. אינו מכיל חומרים משמרים, יש בו ויטמינים רבים כגון: C,D,B6,B12, חומצה פולית ואינו נושא את הסימון האדום.

 

בקבוק ה – TOPSHAPE  מכיל את כל הויטמינים החיוניים במשקה אחד: ויטמין C: אשר משפיע על בקרת רמות סידן, מגנזיום, זרחן ואחראי במידה רבה על יצירת רקמות ושמירה על עצמות יציבות. לויטמין הזה יש תפקיד עקיף במניעת אנמיה. במחסור בויטמין סי, מתבטא בסימפטומים שונים כמו עור יבש וקשה, מערכת חיסונית חלשה ומועדת למחלות (למשל, הצטננויות רבות), מפרקים נפוחים וכואבים. כמו כן מכיל ויטמין B6: ויטמין אשר משמעותי למטבוליזם של החלבונים, שומנים ופחמימות ליצירת כדוריות דם אדומות וקשור באופן הדוק לתפקודים של מערכת החיסון וייצור מוליכים עצביים. מחסור בוויטמין זה, עלול להתבטא בירידה בתפקוד המערכת החיסונית, אנמיה, עייפות, הפרעות עצביות, כאבי ראש, בחילות והקאות.

 

בנוסף מכיל: ויטמין B12: אחד הויטמינים החשובים ביותר לצמיחה והתפתחות וגם לייצור חומר גנטי של התאים, המפקח על תהליך היצירה של התאים החדשים בגוף. מחסור בויטמין זה עלול לגרום לחוסר איזון בתפקוד של איברים ומערכות רבות בגוף. ומכיל גם חומצה פולית: המשפרת את יכולת פירוק החלבונים בגוף ואת ספיגת חומצות האמינו חיוניות שנמצאות בחלבונים. כמו כן, החומצה הפולית מסייעת גם לוויסות התיאבון ולמניעת השמנה.

צילום: גאיה פלד

מחיר לצרכן: 8.90 ₪ לבקבוק (מכיל: 330 מ"ל לבקבוק)

כשרות בד"ץ בית יוסף

 

ניתן להשיג:  ברשת טיב טעם, טבע קסטל, עדן טבע, סופר יודה ופיצוציות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here