מרימים גבוה

0
673
מרימים גבוה
קרדיט: Pixabay.com

פעילות גופנית היתה כאן מאז ומתמיד, אך בשנים האחרונות חלה עליה ניכרת במודעות לשמירה על הבריאות והכושר הגופני. אנשים רבים מתאמנים במכוני כושר, בבית והטרנד הנוכחי הוא עם מאמנים אישיים לכושר. אימונים אישיים נעשים בכל מקום אפשרי, בתוך מכון הכושר באופן פרטי, בבית הלקוח, במקום של המאמן האישי ואף במגרשי ספורט. בכל אימון כושר, חלק מהאימון נעשה בעזרת ציוד כושר לדוגמת חבל קפיצה, גומיות, TRX, משקולות יד, מדרגות, מזרנים ועוד. ציוד זה מסייע ומקל על המתאמן לבצע את אימון הכושר על הצד הטוב ביותר, תוך התמקדות בכל פעם בחלק אחר באימון הגוף. את הציוד לאימון מומלץ לקנות בחנויות ובמקומות המתמחים בכך, אשר דואגים למגוון גדול של ציוד מחברות שונות ובאיכות גבוהה. לרכישת ציוד מוביל ניתן לפנות אל טוטאל ספורט הבית של המאמנים לציוד ספורט.

 

יוגה לגוף ולנפש

בשנים האחרונות הפכו תרגולי היוגה לנפוצים הרבה יותר מבעבר. המודעות והחשיפה ליוגה, תרמו לכך שאנשים רבים יתחברו לשיטה ויפנו ללמידה בקבוצות ואף בבודים אצל מאמנים אישים וקבוצתיים. ידוע כי אנו חווים ביום יום שגרה טעונה, לעיתים לחוצה, והיוגה היא ה"תרופה" והפתרון להורדת המתח המצטבר. בעזרת היוגה ניתן לשפר גמישות, נשימות, יציבה טובה ונכונה, ולרוגע. באימון היוגה אין צורך בשום אביזר פרט לאימון באמצעות מזרן יוגה. קיימים סוגים רבים של מזרני יוגה, מיצרנים שונים, בצבעים שונים ועוד. בשוק מזרני היוגה קיים מגוון גדול יחסית הכולל מזרנים בסיסיים ומזרנים איכותיים יותר שישמשו לאורך זמן. מזרנים אלו ישמרו טוב יותר ויקלו בתרגולים. מומלץ לרכוש מזרן יוגה במקום המומחה לכך שם תקבלו טיפים מעולים על סוג המזרן המומלץ לכם, וסיוע בכל הנדרש לקבלת מזרן שישמש אתכם לזמן ממושך.

 

חוזרים לפינג פונג

פינג פונג הוא אחד המשחקים הוותיקים שקיימים, המהנים וחוצה את כל הגילאים. מדובר במשחק מועדף על ילדים ומבוגרים והוא נחשב לאחד מהפעילויות הגופניות המהנות הדורשות מאמץ גופני ניכר. כדי לשחק פינג פונג עליכם להצטייד בכדור פינג פונג, רצוי כמה כדורים כי הם נוטים להעלם, שולחת פינג פונג ומחבטי פינג פונג. בדרך כלל המחבט הנפוץ הוא מעץ ומכוסה מצדיו בגומי בשני צבעים צד אחד אדום וצד שני שחור. את ציוד הפינג פונג ניתן להשיג בחנויות מתמחות, מומלץ להתייעץ לפני על מנת לקנות ציוד תקני ואיכותי. פנו עוד היום אל טוטאל ספורט הבית של המאמנים לציוד ספורט, שם ימליץ לכם צוות המקום על כל הציוד הנחוץ לכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here